Naše město: volnočasový ateliér pro děti ve Villa Pellé

Jak by vypadalo město, ve kterém se dobře žije? Kdo a jak využívá veřejný prostor? Z čeho se město skládá a co v něm potřebujeme? Jak budou vypadat města budoucnosti? Učíme děti hledat odpovědi na tyto otázky pomocí hravého tvoření. Vedeme je k zájmu o architekturu, životní prostředí a motivujeme k přemýšlení o tom, co mohou jednotlivci udělat pro rozvoj veřejného prostoru svého města. Kroužek realizujeme v průběhu školního roku na vybrané škole nebo jiném místě v Praze.

Naše město: volnočasový ateliér pro děti ve Villa Pellé

Dílny: nabídka (nejen) pro školy

Hledáte způsob, jak dětem zprostředkovat téma architektury a tvorby města? Plánujete úpravu školní zahrady a nevíte, jak je do projektu zapojit? Stejně jako my si myslíte, že je důležité, aby se od malička dozvídaly, jak prostředí kolem nás ovlivňuje kvalitu našeho života? Vyberte si z nabídky našich dílen, které jsme připravili především pro mateřské školy a 1. stupeň základních škol – na přání je však zorganizujeme i jiným zájemcům.

Dílny: nabídka (nejen) pro školy

Konference Zahrada hrou 2016 online

Nedostali jste se na naši konferenci Zahrada hrou 2016? Nebo jste tam sice byli, ale rádi byste si znovu připomněli některé důležité informace a momenty?

Konference Zahrada hrou 2016 online

KKCGMNDFischer