O nás

Tematický portál Proměny pro školy je určený učitelům, rodičům i široké veřejnosti. Poskytuje inspiraci, zkušenosti a metodiku pro obnovu školních zahrad a dětských hřišť se zapojením komunity a ve spolupráci s odborníky. Je součástí Portálu Proměn.cz, jehož cílem je nabízet inspiraci pro rozvoj městského prostředí.

Portál provozuje Nadace Proměny Karla Komárka - soukromá nezisková organizace, která se zasazuje o rozvoj prostředí měst v České republice a rozvíjí povědomí společnosti o architektuře, krajinné tvorbě a vlivu prostředí na člověka.

V grantovém programu Zahrada hrou nadace podporuje přeměnu školních zahrad v inspirativní prostředí pro děti, které pomáhá rozvíjet jejich schopnosti, dovednosti, tvořivost a fantazii.

Nadace Proměny Karla Komárka
Vinohradská 1511/230, 100 00 Praha 10
+420 225 010 277
info@nadace-promeny.cz
www.nadace-promeny.cz
www.facebook.com/NadacePromeny
www.youtube.com/nadacepromeny
www.instagram.com/nadace_promeny

Máte tip na zajímavou školní zahradu nebo dětské hřiště? Chcete přispět na portál? Kontaktujte nás!

Jolana Říhová
manažerka vzdělávání a metodiky participace
jolana.rihova@nadace-promeny.cz
+420 775 654 318

Petra Hrubošová
manažerka komunikace
petra.hrubosova@nadace-promeny.cz
+420 775 654 314

Portál připravila Bc. Jolana Říhová s přispěním Ing. Karly Kupilíkové, týmu Nadace Proměny, Ing. Lucie Miovské, Ph.D., Ing. Dagmar Kozlové, Ph.D., MgA. Jana Pfeiffera, Vladimíry Říhové a s využitím citovaných zdrojů.

verze pro tisk

KKCGMNDFischer