Dílny Naše město: pro třídy 1. stupně ZŠ - AKTUÁLNÍ TERMÍNY

Ve spolupráci s Villa Pellé jsme pro školy připravili nabídku vzdělávacích dílen „Naše město". Nabídka zahrnuje tři tematické okruhy, které děti hravou formou seznámí s architekturou, veřejným prostorem a životem ve městě.

Dílny Naše město: pro třídy 1. stupně ZŠ - AKTUÁLNÍ TERMÍNY

Exkurze do školních zahrad 2018 - inspirace, metodika, využití

Hledáte inspiraci, jak by mohla vypadat dobře fungující školní zahrada? Rozhodli jste se zahradu obnovit, ale nevíte, odkud přesně začít nebo jak v načaté práci pokračovat? Chcete být s dětmi na zahradě častěji a zajímá vás, jak některé aktivity přenést ven? Na každou z těchto tří otázek se pokusíme odpovědět jednou exkurzí. Můžete si vybrat podle toho, co vás zrovna nejvíc trápí, anebo absolvovat všechny tři.

Exkurze do školních zahrad 2018 - inspirace, metodika, využití

Ohlédnutí za konferencí Zahrada hrou 2018

Setkání lidí zapálených pro společnou věc, navazování kontaktů, sdílení zkušeností a inspirace. Taková byla naše letošní konference Zahrada hrou, která se konala první únorový den v pražském Divadle Archa. Dorazilo na ní bezmála 180 lidí, největší část publika tvořili tradičně učitelé.

Ohlédnutí za konferencí Zahrada hrou 2018

Osm kroků k zahradě hrou

Osm kroků k zahradě hrou je obrázkový průvodce týmu, který se do proměny zahrady právě pouští. Jak začít? Na koho se obrátit a s kým vše projednat? Na koho nezapomenout při navrhování a zda a ským výsledný návrh projednat? K tomu všemu vám obrázky lehce napoví.

Osm kroků k zahradě hrou

Dílny: nabídka (nejen) pro školy

Hledáte způsob, jak dětem zprostředkovat téma architektury a tvorby města? Plánujete úpravu školní zahrady a nevíte, jak je do projektu zapojit? Stejně jako my si myslíte, že je důležité, aby se od malička dozvídaly, jak prostředí kolem nás ovlivňuje kvalitu našeho života? Vyberte si z nabídky našich dílen, které jsme připravili především pro mateřské školy a 1. stupeň základních škol – na přání je však zorganizujeme i jiným zájemcům.

Dílny: nabídka (nejen) pro školy

Konference Zahrada hrou 2016 online

Nedostali jste se na naši konferenci Zahrada hrou 2016? Nebo jste tam sice byli, ale rádi byste si znovu připomněli některé důležité informace a momenty?

Konference Zahrada hrou 2016 online

KKFFKKCGMNDFischer