Vyhledat

Proměny pro školy
Jak proměnit školní zahradu či hřiště

 
Konference Zahrada hrou 2016 online

Konference Zahrada hrou 2016 online

Nedostali jste se na naši konferenci Zahrada hrou 2016? Nebo jste tam sice byli, ale rádi byste si znovu připomněli některé důležité informace a momenty? 


Celou akci jsme pro vás natáčeli, jednotlivé přednášky včetně prezentací si tak můžete pustit ze záznamu. 
 

→  VSTUP DO KONFERENCE
 

Co v prezentacích najdete? Podmínky aktuální grantové výzvy v programu Zahrada hrou, která je až do konce března otevřená pro školky v Jihočeském, Plzeňském kraji a v Praze. ... Naši metodiku, která vám pomůže s rozvojem vaší školní zahrady i vlastními silami. ... Zkušenosti školek, které už podobný projekt realizovaly. ... Tipy na to, jak zařadit architekturu do vzdělávání, a náměty na aktivity s dětmi zaměřené na utváření vztahu k místu. ... Různé pohledy architektů na řešení zahrad pro děti. ... Pestrou škálu nápadů, jak využívat školní zahradu pro všestranný rozvoj dětí. ... Cenné rady, jak pro vaše ideje získat podporu ostatních a jak je zapojit do proměny vaší zahrady.   

Téměř polovina účastníků konference nám poskytla zpětnou vazbu k akci vyplněním dotazníku. Přednášky zaměřené na postup při projektu, náměty na aktivity s dětmi a příklady z praxe označili respondenti za nejpřínosnější.
Jaké téma nejvíc osloví vás?

zpět na seznam verze pro tisk
 
 
 
 

dárci

KKFFKKCG

Podpořte nás