Vyhledat

Proměny pro školy
Jak proměnit školní zahradu či hřiště

 
Zveme na konferenci Zahrada hrou

Zveme na konferenci Zahrada hrou

Chtěli byste proměnit svou školní zahradu v místo, které bude děti vzdělávat i bavit, stane se užitečným pomocníkem pro učitele, a rodiče si ho zamilují tak, že nevynechají jedinou příležitost ke společnému setkávání? Pak nesmíte chybět na konferenci Zahrada hrou 2018!


Přijďte načerpat inspiraci, dozvědět se, co dnešním dětem chybí a jak významně může školní zahrada tyto nedostatky kompenzovat. Pokud se chcete pustit do obnovy té své, poradíme, kde začít a jak zapojit děti, učitele i rodiče. Dozvíte se také, na co nezapomenout při plánování zahrady, která bude přesně na míru vaší škole, a co očekávat od aktuálně otevřené Grantové výzvy Zahrada hrou 2017. 

Přijďte!

KDY: 1. února 2018 od 9 hodin
KAM: do divadla Archa, Na Poříčí 26, Praha 1
VSTUPNÉ: 850 Kč (plné) / 500 Kč (snížené pro studenty)

Přineseme nejen inspiraci, ale i příklady dobré praxe. Zástupci škol, kteří s námi proměnu své zahrady úspěšně realizovali, se s vámi podělí o cenné zkušenosti. A my z Proměn vás seznámíme s principy programu Zahrada hrou, ukážeme, kde hledat radu, chystáte-li se do obnovy zahrady, jak v dětech utvářet vztah k místu a na co nezapomenout před podáním žádosti o grant.
 

→ PROGRAM (pdf 505 kB)

→ REGISTRACE (on-line)

Registrace stále probíhá!
 

Kontakt pro dotazy:
→ 778 737 711
 

Může Vás zajímat: 
→ Zahrada hrou: Grantová výzva 2017
→ tematický portál www.promenyproskoly.cz

 

Praktické informace:

→ Podmínkou účasti na konferenci je vaše přihlášení potvrzené nadací a úhrada účastnického poplatku.

→ Účastnický poplatek činí 850 Kč / 500 studenti (snížená cena neplatí, pokud poplatek nehradí student, ale organizace) − při registraci v den konference je nutné předložit doklad o studiu. Účastnický poplatek se hradí předem.

→ V ceně je: účast na konferenci, občerstvení v podobě cateringu na celý den a tištěné materiály.

 
zpět na seznam verze pro tisk
 
 
 
 

dárci

KKFFKKCG

Podpořte nás