Časopis Školní zahrada

Autoři Kolektiv autorů a přispěvatelů

Školní zahrada je specializovaný česko-slovenský časopis pro zahradní pedagogiku, který vychází čtyřikrát ročně v elektronické verzi a zároveň je tištěnou přílohou časopisu Bedrník.

Časopis je určen školám, které mají nebo plánují vlastní školní zahradu. Zahrnuje jak plánování zahrad, tak náměty na praktické činnosti v rámci pěstitelských prací. Neopomíjí ani další předměty, které se v zahradě dají učit.

Najdete v něm náměty pro školní zahrady mateřských, základních i středních škol a dále také tipy na metodické materiály a literaturu, na odborné zahradnické, ale i metodické semináře.

Školní zaHRAda vychází za podpory Chaloupek, Lipky, o. s. Přírodní zahrada a Pavučiny a díky projektu Edugard; v papírové podobě jako příloha časopisu Bedrník.

KKFFKKCGMNDFischer